top of page

Multi Dimensional Book Club

Public·28 members

[TRANSMETIM>>>] Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt live 20/11/2023


10 sht 2023 — (((TRANSMETO**))) Kosova Lihtenshtajni shiko live 16 korrik Ishujt Faroe Shqipëria drejtpërdrejt 20 qers (shiko tv**) Bjellorusia Kosova ...


25' Sokol Cikalleshi ka shënuar nga penalltia, 0:1. 24’ Penallti për Shqipërinë! Gjyqtari bën shenjë nga pika e bardhë pas një faulli ndaj Seferit në krahun e majtë të sulmit. Shqipërisë i duhet një pikë që të kremtojë kualifikimin në Kampionatin Evropian. Ky rezultat i shkom për shtati Shqipërisë. 20' Pa gola. 14’ Qarkullim i gjatë i topit i kuqezinjve pranë zonës kundërshtare, duke kaluar nga e djathta në të majtën. Në fund është Asllani i cili provon nga jashtë zonës, por bllokohet nga mbrojtësit. Shqipëria nisi përgatitjet për ndeshjen e fundit me Ishujt 1 ditë më parë — Gjatë paradites së sotme në ambientet e “Shtëpisë së Futbollit'' Kombëtarja zhvilloi seancën stërvitore në kuadër të ndeshjes ndaj Ishujve Faroe ... Shqipëri-Ishujt Faroe, shiten për dy orë biletat - Radio Club FMShiten në kohë rekord biletat e ndeshjes Shqipëri-Ishujt Faroe. FSHF njoftoi në orën 20:11 daljen në treg të këtyre biletave, por pas dy orësh askush nuk kishte mundësi te blinte më. Çmimi i tyre varionte, nga 3 mije pas porte deri në 6 mije dhe 8 mijë në ballore. Më 20 Nëntor, Kombëtarja Shqiptare do të luajë ndeshjen e fundit kualifikuese në grupin E kundër Ishujve Faroe, një sfidë që fillon në orën 20:45 dhe do të luhet në stadiumin kombëtar ‘Air Albania’. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë së Gazës, që udhëhiqet nga Hamasi, deri tani janë vrarë rreth 12, 300 palestinezë. Finer i kërkoi Izraelit të nxjerrë mësime nga operacionet e tij ushtarake në veri të Gazës dhe të sigurojë mbrojtje të zgjeruar për popullatën civile duke ngushtuar zonat e luftimit aktiv dhe duke specifikuar se ku mund të strehohen civilët. Të shtunën, Izraeli paralajmëroi popullatën civile në disa pjesë të jugut të Gazës që të zhvendosen ndërsa përgatitet për një ofensivë. Por sipas palestinezëve jugu është bombarduar vazhdimisht nga Izraeli, duke i bërë absurde sipas tyre premtimet izraelite për siguri. 13' Nuk ka ende gola. 11’ Edhe Rata ndëshkohet me të verdhë për vendasit pas një faulli ndaj Ramadanit. 5’ Një harkim i rrezikshëm në zonë devijohet keq nga Gjimshiti që çon topin lart në ajër, por Berisha kontrollon me qetësi. 4’ Vendasit ngulmojnë në këto minuta për të mbajtur lojën pranë zonës tonë, me presing të lartë në krahun e Hysajt. 3' Lojë e mirë. (TV) Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt falas 9 nënto 8 nën 2023 — 22 mar 2023 — GRUPI D: Franca, Ukraina, Finlanda, Bosnja & Hercegovina, Kazakistani. [[SPORT TV! ]] Shqipëria Armenia transmetim i ... Memaliaj Tepelena drejtpërdrejt live 19 nëntor 2023 10 orë m 12 orë më parë — Tërmeti 'shkund' Shqipërinë - Live 27 Nëntor Shiko Lajmi i fundit nga Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 09.11.2023 5 0. +. Shpërthen festa shqiptare, Shqipëria siguron biletën për në Kampionatin Evropian! - Bota SotFutboll Nga Kemajl Goca Më 17 nëntor 2023 Në ora: 17:52 Përditësuar në ora: 19:52 më 17. 11. 2023 Shqipëria 17. 2023 - 19:52 Shqipëria në festë Shqipëria ka siguruar biletën për në Kampionatin Evropian që do të mbahet vitin e ardhshëm në Gjermani. Është hera e dytë që Shqipëria do të jetë në ngjarjen më të madhe të Kontinentit të Vjetër pas vitit 2016. Shqipëria me lojë pothuajse të stilit brazilian të ndërtuar nga trajneri brazilian Silvinho shkëlqeu sonte në stadiumin ‘Zimbru’ të Chisinau. Moldavia - Shqipëria 1:1 Shënues: Baboglo (87') - Cikalleshi (25'). Grupi militant i Hamasit mori rreth 240 persona peng gjatë sulmit të përgjakshëm të 7 tetorit, sulm që u bë shkak që Izraeli të rrethonte Gazën dhe të sulmonte territorin palestinez. Synimi sikurse kanë thënë zyrtarët izraelitë është shkatërrimi i grupit. Sulmet izraelite kanë shkaktuar dëme të mëdha në pjesën veriore të rajonit, ndërsa rreth dy të tretat e popullsisë prej 2. 3 milionë banorësh të Gazës, janë zhvendosur në jug. (FUTBOLLI!!) Belgjika U19 Shqipëria U19 drejtpërdrejt falas 2 ditë më parë — Shqipëria drejtpërdrejt live 07 6 sht 2023 — Moldavia dhe sot Ishujt Faroe. [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim Ukraina U19 Kosova ... Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt falas 17/11/2023 Në këtë tu 2 ditë më parë — Shqipëria drejtpërdrejt live 07 6 sht 2023 — Moldavia dhe sot Ishujt Faroe. [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q.


About

Community Conversations on Enlivening Topics Current book: ...
bottom of page